اسکی باز ایرانی در فنلاند متواری شد و به اردوی تیم ملی بازنگشت

با وجود پایان یافتن رقابت‌های مقدماتی اسکی قهرمانی جهان در فنلاند، هنوز در بازگشت یکی از ملی پوشان اسکی صحرانوردی با نام علیرضا مقدید ابهام وجود دارد.

تیم اسکی صحرانوردی با درخشش ستار صید تنها تیم موفق اسکی ایران در رقابتهای اخیر (قهرمانی جهان و بازیهای آسیایی زمستانی) بود. او موفق شد به مرحله دوم رقابتهای جهانی راه پیدا کند و هنوز در فنلاند محل برگزاری مسابقات قهرمانی جهان صحرانوردی باقی مانده تا روز پنجشنبه به همراه میرهاشمی سرمربی این تیم به ایران بازگردد.


علیرضا مقدید یکی از اعضای تیم ملی صحرانوردی ایران در این رقابتها بود. وی که ظاهرا در اعزام های پیشین فدراسیون جایی نداشت این بار به مسابقات قهرمانی جهان فنلاند اعزام شده است. مدتی از حضور این اسکی بازی در فنلاند نگذشته بود که تصاویری از او در صفحه شخصی‌اش منتشر شد که واکنش فدراسیون اسکی را در پی داشت. مقدید با انتشار پیام هایی که آن را منتسب به رئیس فدراسیون اسکی می کرد موجی از ابهامات را به نسبت به بازگشت خود به ایران به راه انداخت. اگرچه هنوز هیچ خبر رسمی در خصوص بازگشت یا عدم بازگشت این ملی پوش به کشور عنوان نشده اما تکرار این حاشیه برای اسکی که مدتی پیش نیز با داستانی مشابه این دست و پنجه نرم کرد ناامید کننده به نظر می رسد. بعید نیست مقصر این حواشی و اتفاقات پرتعداد در اسکی، باز هم ریاست دو ساله ناصر طالبی در فدراسیون عنوان شود!

رئیس فدراسیون اسکی خطاب به علیرضا مقدید نوشته است: آیا عکس‌های شما در شان تیم ملی است؟ سریعا بردارید. افرادی که شما را قبلا اعزام نکردند بهتر از ما عمل کردند!

FIS Nordic Ski World Championships – Men’s 10km Cross Country – Qualification Race – Lahti, Finland – 22/2/17 – Alireza Maghdid of Iran competes. REUTERS/Kai Pfaffenbach

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *